Telefon: +90 362 238 0922 Email: sales@cazgir.com.tr
 • Taşıma Treylerleri

  LNG Taşıma Treylerleri müşterilerin özel talepleri doğrultusunda, son kullanılacağı ülke regülasyonlarına göre özel olarak dizayn edilmekte ve üretilmektedir. EU - ADR, US-DOT, Canada ve Avustralya ülke yol regülasyon ve kodlarina göre onaylı dizaynlarimiz bulunmaktadir. Değişik pompa, flowmeter, borulama konfigurasyonlarimiz bulunmakta ve müşterilerimizin özel talepleri doğrultusunda dizaynlarda değişiklik yapılabilmektedir.
  Detaylar  
 • ASME DOT trailers

  After penetrating into Europe, Russia, The Middle East, Latin America and Australia, TOC - CAZGIR has now entered to the US market with its DOT approved cryogenic trailers. Each design is tailor-made based on customer’s specific design criteria and operational requests (Different line sizes, P&I, Pump&Flowmeter options, etc.).
  Read More  
 • Sabit Kriyojenik Tank Sistemleri

  Anahtar teslim sabit kriyojenik tank sistemleri farklı kapasite ve konfigürasyonlarda dizayn edilmekte ve üretilmektedir. Her bir kriyojenik sistem, müşteri ve son kullanıcıların talepleri doğrultusunda farklı P&I diyagrami, farklı evaporator kapasite ve ebat dizayni, boşaltim skis sistemleri ve kontrol panosu opsiyonlariyla imal edilebilmektedir. Kendi sisteminizi dizayn etmek ve sabit kriyojenik tank sistemleriyle ilgili daha fazla bilgi almak için CAZGIR ile irtibata geçiniz.
  Detaylar  
 • Çamur Tankları (Anahtar Teslim)

  Her bir çamur tankı sistemi, kullanılacak olan petrol kulesi, müşterinin talep ettigi özel kapasiteler ve teknik spesifikasyonlar doğrultusunda dizayn edilmekte ve üretilmektedir.
  Detaylar  
 • Skid Frac Tankları

  Her bir skid frak tankı, son kullanıcının özel talepleri doğrultusunda, değişik ebat ve borulama konfigürasyonlarinda, söz konusu ülkenin yerel yol regülasyonlarina göre, lokasyonlar arasındaki taşımayı en optimum maliyetle yapabileceginiz şekilde dizayn edilmekte ve üretilmektedir.
  Detaylar